Reklama

Wyróżniamy dwie formy współpracy w kwestii reklamy na portalu: banery i artykuły.

Banery są rozliczanie za czas wyświetlania, minimalna długość wykupionej powierzchni to 3 miesiące. Baner w odpowiednim rozmiarze dostarcza zleceniodawca, jeżeli takiego nie posiada, istnieje możliwość odpłatnego wykonania takiego baneru.

Formy i miejsca banerów:

  1. Miejsce nr 1 – banner o rozmiarach 728px x 90px, baner w nagłówku, widoczny na każdej stronie portalu.
  2. Miejsce nr 2 – baner o rozmiarach 160px x 600px, baner w środku treści strony głównej, widoczny tylko na pierwszej stronie portalu.
  3. Miejsce nr 3 – baner 0 rozmiarach 300px x 250px, baner w sidebar, widoczny na każdej stronie portalu, miejsce na dwa banery, o pozycji decyduje kolejność zgłoszenia.
  4. Miejsce nr 4 – baner o rozmiarach 970px x 90px, baner przed stopką, widoczny na każdej stronie portalu.

bannery

Formy artykułów:

  1. Artykuł podstawowy – artykuł pisze zleceniodawca (długość minimalnie 1500 znaków ze spacjami), grafika/zdjęcie do nagłówka dostarcza zleceniodawca, do dwóch linków w tekście, profil firmy + logo + url głównej strony (patrz punkt 5 na zrzucie portalu poniżej), wybór kategorii, teksty nie poprawne lub słabej jakości będą odrzucane do poprawki.
  2. Artykuł podstawowy plus – oferta „podstawowy” plus promocja w nagłówku strony na 1 tydzień (max 4 artykuły, liczy się kolejność zgłoszeń) i promocja w nagłówku danej kategorii na 1 tydzień.

artykul

Poznaj ceny i złóż zamówienie

Translate »