KRISHOME FEN 78N – Okno z idealną proporcją

W erze, gdy design czerpie inspirację z funkcjonalności, dobrze doświetlone domy i mieszkania stają się kluczem do codziennego komfortu. Naturalne światło, w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, tworzy harmonię sprzyjającą zarówno zdrowiu, pracy, jak i odpoczynkowi.

NA USŁUGACH Słońca

Lekkości i elegancji oknom FEN 78N nadają konstrukcyjnie przylgi, które są prawie o połowę węższe niż w innych systemach. Niskie złożenie profili o wysokości 110 mm umożliwia zastosowanie pakietów szybowych o większej powierzchni, co przekłada się na zwiększenie ilości światła dziennego wpadającego do wnętrza domu. Okna FEN 78N zmniejszają straty ciepła zimą i chłodu latem zapewniając komfort termiczny przez cały rok oraz niższe rachunki za ogrzewanie i klimatyzację.

TRWAŁOŚĆ na rzecz środowiska naturalnego

Nowy system FEN 78N oferuje rozwiązania poprawiające termoizolacyjność i parametry statyczne, co przekłada się na większą trwałość i niezawodność okien. Mimo niezwykle wąskich profili, okno zachowuje doskonałą statykę konstrukcji. Profile, w znacznej mierze, zostały wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu, zmniejszając w ten sposób wpływ procesu produkcji na środowisko naturalne.

PRZYJAZNA cena

Oprócz modernistycznego wzornictwa, niepodważalnym atutem nowego systemu KRISHOME jest jego atrakcyjna cena. Badania rynku przeprowadzone na zlecenie producenta wykazały, że głównymi czynnikami decydującymi o wyborze stolarki okiennej przez osoby budujące dom są: energooszczędność i trwałość. Blisko 67,3% inwestorów stawia na energooszczędne rozwiązania, aby w przyszłości obniżyć rachunki za ogrzewanie i klimatyzację. Jednocześnie 58,8% z nich pilnuje kosztów budowy, starając się nie przekraczać zaplanowanego budżetu.

Mając na uwadze te oczekiwania, podczas projektowania FEN 78N szczególną uwagę zwróciliśmy na ekonomię zakupu i przystępną cenę stolarki okiennej. Dzięki temu inwestorzy mogą z łatwością zmieścić okna w swoim budżecie, bez obaw o jego przekroczenie. Dodatkowookna FEN 78N zwracają się w postaci oszczędności na energiiorazpodnoszą wartość nieruchomości.

Szerokie DOPASOWANIE Stolarka z linii FEN78N sprawdzi  się  w nowoczesnej  architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz w przypadku termomodernizacji starego domu. Bogata paleta dekorów pozwala na idealne dopasowanie okien do wnętrza, a smukły profil staje się ozdobą elewacji niezależnie od kształtu i bryły budynku. KRISHOME oferuje pełne dopasowanie technologiczne i kolorystyczne kompletu stolarki okiennej, drzwiowej i garażowej. Spójność wizualna budynku to trend, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Źródło: krishome.pl

Autor: Okna Szczecin

Szczecińska firma Dotflow powstała z zamiłowania do stron www. Świadczy usługi obsługi stron - w tym redakcji, pozycjonowania, optymalizacji SEO, utrzymania serwerów i domen. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i pełnym zaangażowaniem.

Udostępnij ten wpis na:
Translate »
Share This