Zaplanuj remont jak profesjonalista!

PORTA DRZWI stworzyła „Remontowy Planer” dla wszystkich tych, którzy chcieliby profesjonalnie zaplanować swój remont. To kolejny etap kampanii reklamowej „By w końcu móc powiedzieć Uff…”

Na początku września PORTA DRZWI wystartowała z nową odsłoną swojej kampanii reklamowej „By w końcu móc powiedzieć Uff…”. Tym razem przygotowała dla swoich klientów specjalnie skonfigurowany plik remontowy, który pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Remont zwykle wiąże się ze stresem, wydatkami i zawiłą logistyką. W „Remontowym Planerze” zawarte są narzędzia, które mają pomóc w profesjonalnym i kompleksowym przygotowaniu się do remontu. Planer można dowolnie personalizować, co dodatkowo zwiększa jego użyteczność.
Piotr Chodak, Kierownik ds. PR i Digital Marketingu PORTA KMI POLAND

Co zawiera „Remontowy Planer”?

  • Harmonogram – najważniejsze etapy i prace, które należy wykonać w trakcie remontu, a także wygodny kalendarz pozwalający rozplanować je w czasie.
  • Budżet – tabele, dzięki którym w szybki i wygodny sposób można wyliczyć koszty poszczególnych prac. To także miejsce, gdzie można wyliczyć, ile wydano na remont i czy wydane kwoty mieszczą się w zakładanym budżecie. Wszystkie dane zostaną zilustrowane na przyjaznym wykresie.
  • Wymiary – w tym miejscu zebrane zostały wymiary, które należy pobrać z wszystkich remontowanych pomieszczeń, a także wymiary poszczególnym mebli i innych niezbędnych elementów (np. blatów kuchenny, sofy, itd.). Dzięki tej zakładce wszystkie te liczby będą w jednym miejscu i nie dojdzie do pomyłek przy składaniu zamówień.
  • Kontakty – w ostatniej zakładce została zaplanowana przestrzeń, w której warto zapisać telefony i adresy swoich podwykonawców, ulubione sklepy i fachowców. Znajduje się tu też kontakt do Biura Obsługi Klienta PORTA DRZWI.

„Remontowy Planer” będzie użyteczny zarówno dla osób, które dopiero planują swój pierwszy remont, jak i dla doświadczonych klientów. To także wartościowy dodatek dla partnerów i dystrybutorów produktów PORTA.

„Remontowy Planer” jest już do pobrania bezpłatnie ze strony: remontowyplaner.porta.com.pl

zrzut ekranu z remontowy planer

Remontowy Planer

Przypominamy, że za nami już poprzednie etapy kampanii „Uff…”. W poprzednich miesiącach zorganizowaliśmy konkurs „Remontowe historie”, przygotowaliśmy serię spotów reklamowych „By w końcu móc powiedzieć „Uff…””, a ostatnio opracowaliśmy poradnik „Remontowe nauczki”, który jest do pobrania za darmo ze strony https://remontowenauczki.porta.com.pl

Źródło: PORTA KMI POLAND

Autor: Okna Szczecin

Szczecińska firma Dotflow powstała z zamiłowania do stron www. Świadczy usługi obsługi stron - w tym redakcji, pozycjonowania, optymalizacji SEO, utrzymania serwerów i domen. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i pełnym zaangażowaniem.

Udostępnij ten wpis na:
Translate »
Share This