Vertiflex ALL-CLEAN – system okien fasadowych

Klimatyczny system elewacji

W systemie fasadowym VertiFlex All-Clean zastosowano przeszklenia wykonane z trwałych materiałów, które można dostosować do proporcji nowoczesnej architektury. Jej wąskie profile aluminiowe umożliwiają panoramiczne widoki i przepuszczają ogromne ilości światła słonecznego. Zdalnie sterowany system przyczynia się w ten sposób do tworzenia komfortowych pomieszczeń przy jednoczesnej oszczędności energii. Stosowany głównie z trzema panelami, dodatkowo oferuje opatentowane i innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia czyszczenie modułu centralnego. Dzięki temu nadaje się szczególnie na balkony, tarasy i ogrody zimowe na dużych wysokościach.

Cechy użytkowe okien fasadowych Vertiflex:

Zdalne sterowanie

Vertiflex może być całkowicie sterowany z pilota lub aplikacji mobilnej na systemach Android czy iOS.

Wysoki poziom izolacji

Wszystkie profile systemowe są pokryte uszczelką EPDM i szczotkami, aby zapewnić maksymalną izolację.

Przetestowane i zatwierdzone

Ten system został przetestowany pod kątem przepuszczalności wiatru i wody, odporności na wiatr i uderzenia w Instytucie Badawczym PfB.

Rozszerzone obszary zastosowań

Konstrukcja Vertiflex All-Clean została opracowana w celu rozszerzenia obszarów zastosowań systemu. Dzięki temu jest stosowany w miejscach położonych najbliżej parteru, jak wszystkie systemy gilotynowe. Dodatkowo pasuje do budynków wysokościowych, ponieważ rozwiązane są przeszkody w zabezpieczeniach użytkownika podczas czyszczenia całego systemu.

Zapewnia 100% czyszczenia

Zewnętrzny panel szklany znajduje się około 20 cm powyżej. Wewnętrzne i środkowe panele otwierają się do wewnątrz dzięki opatentowanemu przez Alberta Genau systemowi ruchomych szklanych paneli.

Pełne bezpieczeństwo.

W przeciwieństwie do innych systemów gilotynowych dostępnych na rynku, Vertiflex All-Clean zapewnia najwyższe bezpieczeństwo dzięki unikalnej konstrukcji i mechanizmom blokującym.

Bezpieczeństwo – opatentowana konstrukcja.

Ten unikalny profil został zaprojektowany dla Vertiflex tak, aby zapobiec zakleszczaniu się palców/rąk w systemie.

 

Nagradzany system okien

Dzięki unikalnej i opatentowanej konstrukcji Vertiflex All-Clean jest nagradzany 3 nagrodami za wzornictwo i innowacyjność.

Red Dot Winner 2021

Jak możemy przeczytać na Red Dot, w systemie fasadowym VertiFlex All-Clean zastosowano przeszklenia wykonane z trwałych materiałów, które można dostosować do proporcji nowoczesnej architektury. Jej wąskie profile aluminiowe umożliwiają panoramiczne widoki i przepuszczają ogromne ilości światła słonecznego. Zdalnie sterowany system przyczynia się w ten sposób do tworzenia komfortowych pomieszczeń przy jednoczesnej oszczędności energii. Stosowany głównie z trzema panelami, dodatkowo oferuje opatentowane i innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia czyszczenie modułu centralnego. Dzięki temu nadaje się szczególnie na balkony, tarasy i ogrody zimowe na dużych wysokościach.

Oświadczenie Jury Red Dot:

VertiFlex All-Clean charakteryzuje się imponująco minimalistyczną estetyką w połączeniu z wysoką jakością wykonania i innowacyjnym mechanizmem czyszczenia, aby stworzyć wyjątkowy system elewacyjny.

Techniczne informacje na temat systemu okien fasadowych VeriFlex All-Clean

Maksymalne rozmiary paneli.

W systemie znajdują się cztery koła wyważające. System może składać się z czterech paneli — rozmiary paneli to 4,5 metra wysokości, 2,5 metra szerokości lub 4 metry wysokości i 3 metry szerokości.

System przenośników łańcuchowych zaprojektowany do dużych ciężarów.

Każdy panel, wyprodukowany przy użyciu podwójnych łańcuchów stalowych, ma udźwig 400 kg i grubość blokady łańcucha 8,51 mm – 14,75 mm.

Cichy i nieustanny ruch.

Opatentowany przez Alberta Genau system G-Motion gwarantuje cichą i komfortową pracę. Koła balansujące zapewniają płynny ruch. Dodatkowo uszczelnione kołpaki silnika posiadają izolację akustyczną.

Ukryte szczegóły połączenia.

Wszystkie połączenia pionowe są ukryte. Specjalnie zaprojektowany profil zaślepki estetycznie zamyka kanały panelu bocznego.

Podwójne zabezpieczenie paneli szklanych.

Mocowanie paneli odbywa się nie tylko z zamkami bocznymi, ale również z profilem dolnym. Profil ten pomaga również w odprowadzaniu wody.

Łatwa instalacja i szybka obsługa.

Jest łatwy w montażu i szybki w obsłudze dzięki połączeniu częściowych profili bocznych, regulowanego profilu dolnego i wolnostojącego mechanizmu silnikowego.

Albert Genau Motor.

W Vertiflex standardem jest silnik marki Albert Genau, produkowany we Włoszech i objęty pięcioletnią gwarancją.

Z myślą o środowisku.

System ten jest przyjazny dla środowiska, ponieważ użycie minimalnych profili pozwala na maksymalne nasłonecznienie i minimalizuje straty energii.

źródła: www.guillotinewindow.com; www.albertgenau.com; www.chi-athenaeum.org; www.red-dot.org;

Autor: Okna Szczecin

Szczecińska firma Dotflow powstała z zamiłowania do stron www. Świadczy usługi obsługi stron - w tym redakcji, pozycjonowania, optymalizacji SEO, utrzymania serwerów i domen. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i pełnym zaangażowaniem.

Udostępnij ten wpis na:
Translate »
Share This