Video wizjer firmy REER ELECTRONICS

REER ELECTRONICS jest rozpoznawalną marką w świecie produktów elektronicznych. Jej produkty z powodzeniem znajdują miejsce na rynku międzynarodowym. Firma, o czym można dowiedzieć się ze strony producenta, przywiązuje znaczną uwagę do jakości swoich towarów, dbając o odpowiedni dobór ludzi oraz kontrole urządzeń.

Jedna z linii dotyczy Video wizjerów. Poniżej omówiony jest jeden z nich.

Model REER HD-43 HDM (podstawowe cechy):

  • duży wyświetlacz,
  • podwyższona jakość wyświetlanego obrazu,
  • niezależny dzwonek.

Całość posiada slot na kartę pamięci (micro SD do 32 Gb). Dla niektórych osób przydatną funkcją, do tej pory nie wspomnianą, będzie bez wątpienia automatyczne robienie zdjęcia osobie dzwoniącej do drzwi. Można tego również dokonać w sposób manualny, a nawet nagrać w razie potrzeby film.

W opakowaniu produktu znajdziemy urządzenie, w skład którego wchodzi wyświetlacz 4,3 cala oraz wizjer, dwa akumulatory 3.7 V (baterie wykorzystywane w starszych telefonach nokii), stacje służącą do ładowania akumulatorków, kabel, przedłużkę przydatną do drzwi o większej grubości, instrukcję obsługi.

Montaż jest nieskomplikowany gdy drzwi są płaskie. W przypadku wypustów, należy przemyśleć czy będzie istniała możliwość swobodnego zamontowania, uwzględniając solidne oparcie pod panel z wyświetlaczem.

Panel złożony z wyświetlacza LCD wyposażony jest w cztery przyciski. Za pośrednictwem jednego z nich użytkownik ma możliwość podglądu obrazu. Poruszanie po menu w języku polskim nie jest skomplikowane; dwa przyciski odpowiedzialne za kierunek i jeden wywołanie menu. Podstawową opcją, która powinna zainteresować jest wybór jakości obrazu, a także czas jego wyświetlania. Powiązane jest to z długością działania akumulatora.

Sam wizjer posiada wbudowany dzwonek, dwie diody podczerwienie pozwalające na pracę przy całkowitym mroku, czujnik ruchu, kamerę typu HDM o (kąt widzenia 160 stopni), wszystko według zapewnień w solidnej metalowej obudowie.

Patrząc na powyższe informacje potencjalny klient powinien być bardzo zadowolony.

Jakość obrazu powinna być atrybutem, zwłaszcza dla osób starszych lub z gorszym wzrokiem (niemałych rozmiarów wyświetlacz).
Po naciśnięciu wbudowanego przycisku dzwonka rozlega się donośny jego głos, zostaje wyświetlony obraz. W menu do wyboru istnieje możliwość ustawienia długości wyświetlania (10,20,30 sekund). Jeżeli posiadamy włożoną w slot kartę pamięci zostaje zapisane na niej zdjęcie. Funkcja przydatna podczas nieobecności, aby po powrocie zorientować się co działo się przed naszymi drzwiami.

W podobny sposób jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego wizjera, osoba stojąca przed wyświetlaczem ma możliwość dokonania „rozpoznania” osoby stojącej po drugiej stronie. W ciemnościach dokonania tej czynności ułatwią diody IRC mające wpływ na czytelność obrazu.

Trwałość akumulatorów zależna jest od wybranego czasu wyświetlania oraz aktywności w ciągu komunikacyjnym. Więcej osób przemieszczających się po klatce, krótszy okres ich pracy. Ruch przed drzwiami sygnalizuje nam czerwona dioda, wówczas za pomocą przycisku włącznik/wyłącznik możemy skontrolować co dzieje się przed drzwiami.
Po zewnętrznej stronie wizjer wykończony jest metalowym pierścieniem. Stanowi on obudowę dla kamery, diod, czujnika ruchu, dzwonka i płytkie elektronicznej, z którą są zintegrowane. Całość znajduje się za ochronnym szkłem.
Koszt tego urządzenia waha się w okolicach 300-350 złotych.

Źródło: https://www.reer.pl/

Autor: Okna Szczecin

Szczecińska firma Dotflow powstała z zamiłowania do stron www. Świadczy usługi obsługi stron - w tym redakcji, pozycjonowania, optymalizacji SEO, utrzymania serwerów i domen. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i pełnym zaangażowaniem.

Udostępnij ten wpis na:
Translate »
Share This