Nieszczelne drzwi – rozwiązaniem uszczelki opadające Applique

C.C.E. to włoski producent automatycznych uszczelnień opadających wpuszczanych i nawierzchniowych, które pozwalają zabezpieczyć szczelinę pomiędzy drzwiami a podłogą. Większość z nich jest przystosowana do drzwi dla osób niepełnosprawnych. Produkty C.C.E. to trwałe i innowacyjne rozwiązania certyfikowane przez międzynarodowe instytuty badawcze. Celem dbałości o jakość, firma C.C.E. wprowadziła standard produkcji wg normy ISO 9001:2008.

Model APPLIQUE

Automatyczne uszczelnienie progowe zaprojektowane do samodzielnego montażu nawierzchniowego. Model APPLIQUE cechuje wysoka jakość oraz estetyka wykonania, a także szybki montaż za pomocą wkrętów oraz wszechstronność (odpowiada wszystkim typom drzwi skrzydłowych). Posiada certyfikat wytrzymałościowy przekraczający 200 000 cykli pracy.

źródło: http://sklep.enger.pl/

Autor: Okna Szczecin

Szczecińska firma Dotflow powstała z zamiłowania do stron www. Świadczy usługi obsługi stron - w tym redakcji, pozycjonowania, optymalizacji SEO, utrzymania serwerów i domen. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i pełnym zaangażowaniem.

Udostępnij ten wpis na:
Translate »
Share This