No Name Szczecin

Firma No Name istniejąca na rynku od 1999 roku, od początku działalności zajmuje się sprzedażą stolarki otworowej.

Specjalizuje się w obsłudze nowo powstających i remontowanych budynków.

Jest rzetelnym dostawcą produktów wysokiej jakości dla domu i budownictwa. Okna i drzwi PVC, drewniane, drewniano-aluminiowe, aluminiowe; witryny i fasady aluminiowe; ogrody zimowe; bramy garażowe i wjazdowe; markizy, rolety i moskitiery, a także kamień jako ozdoba elewacji i wnętrz, gwarantujące Klientom zadowolenie oraz komfort na długie lata.

Od wielu już lat No-Name sprzedaje wyroby czołowych, sprawdzonych, rzetelnych i renomowanych producentów w tej branży. Działa na terenie Szczecina i całego województwa, a po uzgodnieniu warunków również na terenie całego kraju jak i za granicą.

Oferuje kompleksową obsługę począwszy od projektu, wykonania pomiarów, a także fachowe doradztwo.

Firma zapewnia profesjonalny montaż zakupionych wyrobów, zgodnie z wymaganiami i zaleceniami producenta. Pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności poprzez cykliczne uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych organizowanych przez producentów.

Przedstawiciele firmy dokonają pomiarów, doradzą, przedstawią możliwości, ułatwią optymalny wybór, najniższą cenę i przygotują dla Państwa indywidualną ofertę.

Oferta:

Autor: No Name

Firma No-Name ze Szczecina specjalizuje się w obsłudze nowo powstających i remontowanych budynków. Do tej pory obsłużyła tysiące klientów: duże firmy, biurowce, hotele, restauracje, domy i mieszkania.

Udostępnij ten wpis na:
Translate »
Share This